Kontaktai

Rožių al. 2, LT-03106 Vilnius

Tel. +370 5 268 33 07
El. paštas info@taupomojiunija.lt


Indėlių draudimas

Daugiau informacijos rasite VĮ "Indėlių ir investicijų draudimas" tinklalapyje.
PaslaugosPaskolosFiziniams asmenims

Kredito unija Centro taupomoji kasa gali suteikti paskolas įvairiems privačių asmenų poreikiams tenkinti:

Būsto įsigijimui, metinės palūkanos nuo 2,4 %

 • Būsto paskola – pastaruoju metu ši paskolos rūšis yra tapusi pati populiariausia. Taigi, jei Jūs nusprendėte įsigyti (rekonstruoti) nuosavą būstą - kreipkitės, aptarsime galimybes ir priimsime naudingiausią sprendimą kartu. Reikalavimai būsto kreditams beveik vienodi visose kredito įstaigose. Mes esame taip pat ne išimtis – taigi, pagrindinis reiklavimas - turėti nuolatines ir pakankamas pajamas ir įkeisti perkamą būstą ar kitą lygiavertį turtą. Paskolos dydis priklausys nuo grynųjų pajamų, turimų įsipareigojimų, įkeičiamo turto rinkos vertės.
  • Paskolos terminas nuo 0,5 iki 30 metų.

 • Vartojimui, metinės palūkanos nuo 5,5 %
  Vartojimo kreditai skirti kredito unijos narių asmeniniams poreikiams tenkinti. Vartojamasis kreditas teikiamas būsto remontui, baldų įsigyjimui, automobilio pirkimui, atostogoms ir kitiems didesniems ir ypatingiems sumanymams įgyvendinti. Vartojimo kreditas taip pat gali būti suteikiamas už jį laiduojant kitam asmeniui arba įkeičiant turtą.
  • Paskolos terminas nuo 0,5 iki 5 metų.
*BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu. Pavyzdžiui, skolinantis 3.000 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn., metinė palūkanų norma – 5,5%, sutarties mokestis – 0,8 %, BVKKMN – 6,2834%, bendra mokėtina suma – 3.198,72 €, mėnesio įmoka – 132,28 €. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei kredito rizikos vertinimą.
 
 
 • Smulkiam ir vidutiniam verslui finansuoti, metinės palūkanos nuo 4,0 %
  Paskola išduodama smulkiam ir vidutiniam verslui pradėti ir vystyti, apyvartai finansuoti, įrangai, technikai įsigyti ir kt. Paskolos suteikiamos nuo 1.000 EUR iki 30.000 EUR.
  • Paskolos terminas nuo 0,5 iki 5 metų.

 

 

 

 
 • Ūkininkams, metinės palūkanos nuo 4,0 %
  Paskolos ūkininkams – tai lėšos suteikiamos ūkio projektų įgyvendinimui, žemės ūkio technikos įsigyjimui, žemės ir kito turto įsigyjimui. Projektai gali būti vykdomi ir su ES parama, ir be jos. Turime pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu.
  • Paskolos terminas nuo 1 iki 10 metų.

Paskolos teikiamos eurais.

Daugiau informacijos apie reikalingus dokumentus bei sąlygas mes Jums pateiksime, kai Jūs užpildysite pirminę paraišką dėl paskolos. Kreipkitės - surasime sprendimus, kurie bus naudingi ir patikimi abiems pusėms.