Kontaktai

Rožių al. 2, LT-03106 Vilnius

Tel. +370 5 268 33 07
El. paštas info@taupomojiunija.lt


Indėlių draudimas

Daugiau informacijos rasite VĮ "Indėlių ir investicijų draudimas" tinklalapyje.
Apie musVeikla

Kredito unija Centro taupomoji kasa įsteigta 2011 metais. Mes esame kredito įstaiga, veikianti pagal Lietuvos banko suteiktą licenciją ir Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymą. Mūsų veiklą prižiūri ir kontroliuoja centrinis Lietuvos bankas. 

Kredito unijos klientai tampa jos nariais. T.y. klientai yra ir unijos savininkai, kurie visi valdo ir kontroliuoja kredito unijos veiklą. Todėl pagrindinis mūsų tikslas – siekti naudos savo nariams, teikti savo nariams taupymo, skolinimo ir kitas bankines-finansines paslaugas. Tuo mes iš esmės skiriamės nuo bankų, kurie siekia pelno akcininkams.

Pinigai Kredito unija Centro taupomoji kasa savo nariams teikia daugumą bankinių paslaugų: taupymo, skolinimo, garantijų ir kitas. Nariu tapti gali bet kuris pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, turintis teisę gyventi Lietuvoje, kuris gyvena, dirba arba mokosi Vilniaus miesto, Vilniaus rajono arba Trakų rajono savivaldybėse. Taip pat nariais gali būti juridiniai asmenys.

Pas mus rasite kokybišką ir draugišką asmeninį aptarnavimą, profesionalų konsultavimą ir jūsų poreikius atitinkančias taupymo, skolinimo bei kitas finansines paslaugas pačiomis konkurencingiausiomis sąlygomis visoje rinkoje, didesnes indėlių palūkanų normas nei bet kuriame banke.

Kredito unija Centro taupomoji kasa - tai jūsų mažas bankas, nešantis pelną jums.